Celostní koučink

Jsme firma zabývající se Celostním koučinkem. V této oblasti privátního koučinku Vám pomůžeme lépe vybalancovat Váš život. Také Vám pomůžeme vhodně stanovit Vaše cíle a následně takto stanovených cílů dosahovat. Budete umět pracovat s časem a prioritami. Budete si sebe více vážit a lépe sami sobě rozumět.

Životní koučink je vhodný pro každého, kdo chce ve svém životě změnu. Pomůže Vám vytvořit lepší budoucnost a to především prostřednictvím stanovení cílů, plánů a zhmotnění Vašich představ. Často jsme svázáni každodenním stereotypem, návyky, ovlivněni emocemi a okolím. Toto nám pak často zabraňuje najít řešení naší situace. Kouč Vám pomůže vidět realitu jasněji.

Osobní koučink životního stylu

Chcete změnit své stravovací návyky? Nejste spokojeni se svým vzhledem? Čekává Vás ze dne na den jiný život? V oblasti Osobního koučinku životního stylu Vám naši koučové pomůžou například při odvykání kouření, hubnutí, s dietami ze zdravotních důvodů, změnou nezdravých návyků, protože třeba čekáte miminko, nebo jste vlivem nemoci či úrazu nuceni se přizpůsobit situaci… Spadá sem ovšem i koučink týkající se módy a vzhledu, když chcete změnit svou image například kvůli hledání nového zaměstnání.

Mentální koučink pro sociální oblast

Neumíte vyjít se svými financemi? Trápí Vás škola či zaměstnání? Ocitli jste se v neočekávané životní situaci? Mentální koučink přináší pomoc při hledání Vašeho talentu, usnadní Vašim dětem nástup do nové školy, pomůže Vám vyrovnat se s náhlou ztrátou zaměstnání… V této oblasti se také zaměřujeme na situace způsobené nemocí rodinných příslušníků, konkrétně se úzce specializujeme na pomoc rodinám s autistickými dětmi a to nejen formou koučinku.

Koučink osobního rozvoje a sebeprezentace

Nedělá Vám dobře, když potřebujete mluvit před více lidmi? Chtěli byste něco dokázat, ale nevěříte si? Povýšili Vás, ale najednou máte strach ze zodpovědnosti? Koučink osobního rozvoje a sebeprezentace Vám pomůže zvládnout trému, tak aby Vás neparalyzovala, ale naopak Vám pomáhala k lepšímu výkonu. Prožíváte některé situace dramatičtěji než byste si představovali a zpětně si říkáte „Proč jsem neudělal nebo neřekl tohle? Teď to přece vím“. Pomůžeme Vám mít se rádi takoví, jací jste.

Skupinový a vztahový koučink

Zní Vám neustále v hlavě slovo „rozvod“? Chcete s partnerem věci řešit, ale stále jakoby jste každý mluvili jinou řečí? Trápí Vás komunikace s dětmi? Skupinový koučink probíhá ve skupince dvou a více lidí a v rámci životního koučinku je zaměřen hlavně na rodinné a partnerské vztahy. Staneme se pomocnou rukou při Vaší komunikaci a pomůžeme Vám najít společnou realitu.

Koučink pro rekreační sportovce

Chcete začít se sportem, ale nevíte jak na to? Potřebujete se zlepšit, abyste mohli běžet maraton? Nedokážete se při golfu pořádně soustředit a míčky si létají, kam se jim zachce? Sportovní koučink pomáhá rozpoznat vlastní limity a možnosti. Naučíme Vás poslouchat své tělo tak, aby ho Vaše mysl nelimitovala ve výkonu. Pomůžeme Vám ale i v případě, že potřebujete shodit nějaká ta kila a ke sportu máte vyloženě záporný vztah.

Kontakt na kouče a mentora

Jak osobní koučování probíhá

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky.
  2. Domluvíme si termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů.

Rychlý kontakt

Kontaktní formulář
Sending

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.