Foto-05

Chcete změnit své stravovací návyky? Nejste spokojeni se svým vzhledem? Čekává Vás ze dne na den jiný život? V oblasti Osobního koučinku životního stylu Vám naši koučové pomůžou například při odvykání kouření, hubnutí, s dietami ze zdravotních důvodů, změnou nezdravých návyků, protože třeba čekáte miminko, nebo jste vlivem nemoci či úrazu nuceni se přizpůsobit situaci… Spadá sem ovšem i koučink týkající se módy a vzhledu, když chcete změnit svou image například kvůli hledání nového zaměstnání.

Výživa (hubnutí, zdravotní diety, dětská obezita)

Jídlo pro nás může být vyloženě drogou. Ale základní rozdíl je v tom, že jíst prostě musíme. Udržet své chutě na uzdě je pro mnoho z nás opravdu těžké. Ve většině případů je kámen úrazu v psychice, nikoli ve fyzické potřebě. Pomocí koučinku si nastavíte reálné dílčí cíle, budete vědět jak se zachovat v krizové situaci a jídlo vás nebude ovládat.

Těhotenství

Zjistila jste, že čekáte miminko a zalila Vás vlna obav? Čeká Vás něco zcela nového, o čem třeba nevíte ještě vůbec nic. Pomůžeme Vám si srovnat, co je pro Vás během těhotenství důležité, co ještě potřebujete stihnout, než se Vaše rodina rozroste, a co vlastně bude, až se miminko narodí.

Zdravotní problémy

Máte své jasné plány, všechno klape jak má… avšak najednou do Vašeho života zasáhne vyšší moc a tělo nefunguje, jak jste byli dosud zvyklí. Je těžké se se s tím vyrovnat a naučit se s tím žít. Ovšem pomocí koučinku můžete přijít na to, jak vytěžit ze života, který Vám byl předurčen, co nejvíce a radovat se z něj i přes nenadálý handicap.

Móda, styl, image, vzhled

Pokud nejste spokojeni se svým zevnějškem, je na čase s tím něco udělat. Cítíte se nějak, ale pak se uvidíte v zrcadle, a máte pocit, že jste úplně někdo jiný? Ať už je to pro to, že se nemáte dost rádi, nebo jste si zase nenašli potřebný čas pro sebe i zde může koučink pomoci si srovnat, co sami od sebe vlastně očekáváte, jak chcete vypadat pro své okolí.

Odvykání kouření

Víte, že chcete přestat kouřit, ale Vaše motivace není dostatečně silná, abyste to dokázali. Opět je to hlavně ve Vaší hlavě. Je třeba najít ten pravý důvod, který pro Vás bude dostatečně silnou motivací.

Jak probíhá osobní koučování

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky
  2. Domluvíme si termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů.

Kontakt na kouče a mentora

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.