Foto-19

Chcete začít se sportem, ale nevíte jak na to? Potřebujete se zlepšit, abyste mohli běžet maraton? Nedokážete se při golfu pořádně soustředit a míčky si létají, kam se jim zachce? Sportovní koučink pomáhá rozpoznat vlastní limity a možnosti. Naučíme Vás poslouchat své tělo tak, aby ho Vaše mysl nelimitovala ve výkonu. Pomůžeme Vám ale i v případě, že potřebujete shodit nějaká ta kila a ke sportu máte vyloženě záporný vztah.

Je všeobecně známo, že samotný trénink síly a rychlosti, Vám k nejlepším výkonům stačit nebude. Naší fyzickou stránku neodmyslitelně ovlivňuje naše psychika, naše disciplína, emoce a motivace.

Pravděpodobně nejvíc tuto stránku pocítíte, když se se sportem chystáte teprve začít. Možná se Vám nechce nebo se něčeho obáváte, nebo prostě jen máte spoustu dobrých výmluv, proč to prostě do Vašeho životního stylu nezapadá. Na samém začátku je koučink dobrou volbou ať už jste se rozhodli začít, protože Vám to prostě přijde správné, chcete změnit životní styl, nebo potřebujete shodit přebytečná kila a změna stravy nestačí.

Stejně tak ale koučink pomáhá sportovcům, kteří potřebují svůj výkon zlepšit. Děláte pro to všechno. Trénujete, předpisově jíte, nemyslíte na nic jiného, a přes to cítíte, že můžete být lepší a efektivnější. Ano, můžete! Ať už se jedná o soustředění, poznání potřeb svého těla, nalezení potřebné motivace, pomocí koučinkových metod můžete objevit svůj potenciál a maximálně ho využít.

Ve sportovním koučinku je nám největší inspirací hokejový kouč, trenér, manažer a spisovatel Marian Jelínek. Jeho vysvětlení motivace se dá aplikovat nejen ve sportu, ale i v podnikání. Pravidla jsou velmi podobná. To nejdůležitější pro úspěch, ať už v oblasti sportu, nebo businessu je to, že je třeba činnost milovat. To je ta největší hnací síla, pak už není nutná žádná jiná motivace. Je to samomotivující! Pokud člověk nemá vnitřní motivaci, nedosáhne nikdy tak vysoko.

Jelínek web

Jak probíhá osobní koučování

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky
  2. Domluvíme si termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů.

Kontakt na kouče a mentora

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.