corlines-koucovani-ceska-republika

Pražská koučovna se nachází v blízkosti metra a autobusového nádraží Zličín a je ideálním místem pro naše setkání, jelikož je tomuto účelu maximálně přizpůsobena. Nabízí absolutní soukromí pro soustředění a příjemné prostředí pro Vaši pohodu.

Koučovna je velice dobře dostupná přímo z metra B Zličín a dálnice D5.

2014-06-18-12-19-39

Jak to v koučovně chodí

Koučovna se nachází v přízemí, tudíž má bezbarierový přístup vhodný i pro handicapované klienty. Je nekuřácká, ale elektronické cigarety jsou zde povoleny. V nutném případě s sebou můžete vzít i své ratolesti, jelikož je zde koberec a lze zde vytvořit prostor pro hraní (avšak při koučovacím sezení bývá dítě rušivým elementem, jelikož je třeba Vaše maximální pozornost a soustředění). Samozřejmostí je káva, čaj, voda... Pokud máte své oblíbené vůně do aromalampy (zásuvky), vezměte je s sebou, případně nám dejte vědět předem a my se o ně postaráme.

2014-06-18-12-21-24
img_20160423_140115

Adresa koučovny

ulice: Ringhofferova 115/1

město: Praha 5 - Zličín

 

Nevyhovuje Vám místo? Máme vyzkoušena i jiná místa v Praze, přijedeme za Vámi, případně koučujeme vzdáleně po celé ČR.

 

Jak se k nám dostanete 

  • Autem - možnost parkování 3 hodiny bezplatně u Metropole Zličín (nákupní centrum u metra B Zličín) nebo přímo naproti kancelářské budově (celodenní parking 50,-)
  • MHD - Vystoupíte z metra B Zličín a dáte se vpravo. Před Vámi se bude nacházet sedmipodlažní budova s přilehlým areálem (bývalá budova Siemens-Tatra). Zde se vydáte vchodem vlevo (směr prodejna FIALA - cukrářské potřeby). Na recepci si Vás vyzvedneme.

Jak probíhá osobní koučování

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky
  2. Domluvíme si termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů.

Napište nám

Kontaktní formulář
Sending