Foto-02

Ten, kdo neustále plánuje jak se z něčeho dostat, začne být utrápený. Oproti tomu ten, kdo plánuje jak se do něčeho dostat, má mnohem větší šanci stát se šťastným. Věřím, že z návyku negativního myšlení, zaměřeného na to co nechci, pramení začarovaný kruh. Na druhou stranu, ale věřím, že na každý problém lze najít řešení a že každá situace představuje příležitost.

Koučink je pro mě tím nástrojem, prostřednictvím kterého vás provázím, abyste nacházeli svá řešení a viděli své příležitosti.

Koučinku jsem se začala věnovat až ve zralém věku. Když se za svým životem ohlédnu, je koučování logickým vyústěním jak mého pracovního života, tak mých dlouholetých koníčků.

Svoji kariéru jsem začínala jako personalistka a i když jsem si prošla různými pozicemi v různých oborech, vždy byla součástí mé práce komunikace s lidmi a ve většině případů i personalistika.

Ve svém soukromí jsem se zajímala a studovala různé techniky a nástroje osobního rozvoje. Poctivě jsem makala na cíli, který jsem si stanovila v roce 1999 a to být šťastnou ženou, žít hodnotný život.

Hodnotný život pro mě znamená životní pohodu, vnitřní spokojenost na všech úrovních (fyzické, psychické, kariérní, společenské, občanské, finanční, ekonomické).

Pokud má být život navíc ještě zajímavý, neobejde se bez zkoušek výzev a starostí, které je třeba překonat.

Proč tedy koučink:

  • Pro efektivnější dosahování cílů
  • Pro podporu vnitřního rozvoje
  • A pro výsledky v reálném světě

 

Kontakt na kouče a mentora