Foto-02

Cor Lines, s.r.o. je firma zapsaná v Obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou 98346 C.

Jednatel: Jarmila Jeřábková

IČO: 27127800

Fakturační údaje: Šimonova 1109, 16300 Praha 6 - Řepy

Provozovna: Ringhofferova 1, 155 21 Praha 5 - Zličín

 

Pro informace o možnosti spolupráce nás kontaktujte prostřednictvím vyplnění formuláře.

Kontaktní údaje

Email: corlines@corlines.cz

Telefon: + 420 603 308 885, + 420 603 456 372

 

Naše hodnoty

  • Především dodržujeme kompetence profesionálního ICF koučování a řídíme se Etickým kodexem kouče
  • Naše práce spočívá v naplňování cílů klienta, nikoli našich představ
  • Služby, které poskytujeme, jsou individuální a vždy se přizpůsobují potřebám a konkrétním cílům klienta
  • Naším cílem je Váš úspěch
  • Věříme, že být úspěšným je možné. Pokud se tak rozhodneme.
  • Naše práce nás baví!

Koučovací firma CorLines

Naší specializací je Celostní koučink. Pomůžeme Vám naslouchat nejen své duši, ale i svému tělu.Vše je totiž zcela propojeno a jedno bez druhého nemůže fungovat. Potřebujete se například připravit na maraton? Nestačí si jen rozvrhnout tréninky a makat do padnutí. Polovina Vašeho výkonu je psychika, jinak třeba ani nedoběhnete do cíle. Naším posláním je Váš neustálý osobní růst. Jen ten Vám totiž přinese pocit štěstí. Chcete být šťastní? Pomůžeme Vám!

 Co je koučování?

Je mnoho způsobů, jak věci řešit. Koučink je jedním z nich. Je stejně důležité, jak něco děláme, stejně jako to, co děláme. Koučování přináší výsledky zejména proto, že vytváří mezi koučem a koučovaným vztah, v němž je kouč koučovnému oporou, a používá specifické prostředky a styl komunikace. Koučovaný sám s pomocí kouče, zjišťuje fakta a skutečnosti a uvědomuje si realitu takovou, jaká je. Prvořadý je samozřejmě cíl, kterým je lepší výkon. To, co nás zajímá, je, jak tohoto cíle co nejlépe dosáhnout. (J. Whitmore)

Timothy Gallwey se trefně vyjádřil, když napsal, že koučování uvolňuje potenciál člověka a umožňuje mu tak maximalizovat jeho výkon. Koučování neučí, koučování pomáhá učit se. Každý má v sobě určitý potenciál pro věc a koučink Vám pomůže ho rozvinout právě tak, jak je Vám nejvíce přirozené. Krásný příklad přirozeného rozvoje je, když jsme se učili chodit. Také nám rodiče neříkali, jak to máme dělat. Kouč musí věřit, že potenciál lidí je větší, než ten, který se projevuje v jejich každodenním jednání a pak má možnost jim pomoci ho využít. Hlavní vnitřní bariera, která Vám nedovoluje využít svůj vnitřní potenciál, je nedostatečná důvěra ve své schopnosti, pochyby osobě samých, nebo nedostatek sebevědomí. Důvěra ve vlastní schopnosti se vytváří tím, že přijímáme rozhodnutí, úspěšně jednáme a přijímáme plnou zodpovědnost za své úspěchy i selhání.

Koučování není přístup, který můžeme jednoduše vzít a rigidně aplikovat v určitých, předem určených situacích a podmínkách. Je to způsob řízení, způsob zacházení s lidmi, způsob myšlení, způsob života. (J. Whitmore)