přetahování ořez

Zní Vám neustále v hlavě slovo „rozvod“? Chcete s partnerem věci řešit, ale stále jakoby jste každý mluvili jinou řečí? Trápí Vás komunikace s dětmi? Skupinový koučink probíhá ve skupince dvou a více lidí a v rámci životního koučinku je zaměřen hlavně na rodinné a partnerské vztahy. Staneme se pomocnou rukou při Vaší komunikaci a pomůžeme Vám najít společnou realitu.

Partnerské vztahy

Ať už jste partneři či manželé, komunikace s Vaším protějškem může být někdy velice složitá. Je nutné si uvědomit, že jste dvě různé osobnosti a je tedy naprosto v pořádku, že se Vaše názory nemusí vždy shodovat. Velmi však záleží na tom, zda chcete najít společnou cestu. Z toho také vyplývá, proč se říká, že v partnerství jsou na všechno dva. Nejde ani tak o to, kdo se jakou měrou podepsal na tom, že uvažujete o rozchodu, či rozvodu, ale spíše na tom, že pokud chcete budovat zdravý, kvalitní vztah, musíte chtít oba. Pokud na to jste dva, je velká šance na úspěch. V tuto chvíli je pro Vás partnerský koučink možností, jak své problémy řešit a najít společnou cestu.

Rodina

Rodinný koučink, se může týkat dvou lidí, nebo i celé rodiny. Vztahy s dětmi, rodiči, mezi sourozenci, ale například i mezi tchýní a snachou, bývají část složité. Zvláště pak v období dospívání nebo naopak v pokročilém věku, kdy se může zdát, že se Vám rodina vzdaluje. Ať už žijete ve společné domácnosti, nebo se naopak učíte žít sami, může vznikat napětí, neumíte si některé věci říct narovinu a tak dále. Koučink Vám nejen umožní se otevřít a své problémy řešit, ale také Vám ukáže, jak věci sdělovat tak, aby je druhý správně pochopil a byl ochotný je poslouchat.

Jak probíhá osobní koučování

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky
  2. Domluvíme se termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů-

Kontakt na kouče a mentory

Jarmila Jeřábková
telefon: +420 603 456 372
email: jerabkova@corlines.cz

Michaela Petrlová
telefon: +420 603 308 885
email: petrlova@corlines.cz

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.