corlines-koucovani-ceska-republika

Ceny závisí na formě koučinku a místě koučinku, počtu telefonátů nebo sezení a oblasti koučinku. Průměrný počet sezení se pohybuje kolem 6 – 10, podobný počet je i telefonických hovorů.  Pro opravdu efektivní a trvalejší výsledek doporučujeme kouče navštěvovat alespoň po dobu 2-3 měsíců, u složitějších změn až 6 měsíců. Frekvence sezení nebo telefonátů je týdenní, dvoutýdenní výjimečně měsíční.  Konkrétní podmínky jsou definovány na úvodním bezplatném sezení. Celý proces je ryze individuální a přizpůsobuje se potřebám a možnostem klienta.

Pro podrobnější informace o podmínkách použijte nezávazný objednávkový formulář

ico_corlines-otevrena-mista

Nabízíme možnost koučinku na místech situovaných v Praze a blízkém okolí, která jsme navštívili a osobně ověřili, že je zde příjemné prostředí a potřebná atmosféra pro koučovací sezení.

více informací

ico_corlines-vase-oblibena-mista

Přijedeme do Vaší firmy, nebo na vámi vybrané veřejné místo v Praze a jejím okolí. Pro firemní klienty, je tato možnost nejčastější volbou.  Realizujeme však i firemní workshopy na míru po celé ČR.

více informací

ico_map

Telefonický koučink je méně časově náročný a lze ho provozovat na jakékoli vzdálenosti a to prostřednictvím telefonu či Skypu. Výsledky jsou shodné jako při koučinku tváří v tvář.

více informací

Koučovací firma Corlines

Naší specializací je Celostní koučink. Pomůžeme Vám naslouchat nejen své duši, ale i svému tělu. Vše je totiž zcela propojeno a jedno bez druhého nemůže fungovat. Potřebujete se například připravit na maraton? Nestačí si jen rozvrhnout tréninky a makat do padnutí. Polovina Vašeho výkonu je psychika, jinak třeba ani nedoběhnete do cíle. Naším posláním je Váš neustálý osobní růst. Jen ten Vám totiž přinese pocit štěstí. Chcete být šťastní? Pomůžeme Vám!

Kontakt na kouče a mentora