foto-26

Neumíte vyjít se svými financemi? Trápí Vás škola či zaměstnání? Ocitli jste se v neočekávané životní situaci? Mentální koučink přináší pomoc při hledání Vašeho talentu, usnadní Vašim dětem nástup do nové školy, pomůže Vám vyrovnat se s náhlou ztrátou zaměstnání… V této oblasti se také zaměřujeme na situace způsobené nemocí rodinných příslušníků, konkrétně se úzce specializujeme na pomoc rodinám s autistickými dětmi.

Škola/práce

Víme jak stresující může být nástup do nového zaměstnání nebo nástup do nové školy. A to nejen pro Vás, ale potažmo i pro Vaši rodinu. Ať už se obáváte toho, že si nesednete se svými kolegy/spolužáky, nebo si prostě nevěříte, že budete dost dobří, koučink Vám pomůže se těchto obav nejen zbavit, ale pomocí různých technik se na nové prostředí připravit. Nebo jste se naopak ocitli v situaci, kdy jste o zaměstnání přišli, případně opouštíte svou školu. Věřte, že tím nic nekončí. Naopak se Vám otevírají nové možnosti a je třeba se se situací, co nejrychleji vyrovnat a najít si nové zaměstnání, začít podnikat, najít si novou školu…Možností je mnoho, jen si musíte najít tu svou.

Rodinná/životní situace

Většinou se jedná o nenadálé situace, které zásadně zamíchají s vašimi životními plány, standardy či zvyklostmi. Může se jednat o úraz rodinného příslušníka, rodiče už se o sebe sami nedokážou postarat či se váš partner potýká s nějakou vážnou nemocí. Příčin může být mnoho, přicházejí bez varování a často s sebou nesou další komplikace. Můžete mít pocit, že vám „osud“ není nakloněn a máte chuť se sbalit a utéct, abyste se z toho nezhroutili. Věřte, že nejste sami, podobný osud potkává mnoho z nás. Jak se s tím tedy vyrovnávají ostatní a co můžete udělat proto, aby Vás život byl i přesto zábavný a kvalitní? Koučink je tu přesně pro to, aby Vám dal Vaše odpovědi!

Finance

Někdy i přes to, že máte dobré zaměstnání, se slušným finančním ohodnocením cítíte, že není něco v pořádku. Ať už třeba žijete od výplaty k výplatě, nedokážete našetřit na dovolenou nebo vám schází finanční rezerva, pomocí koučinku najdete, kde a jak peníze ušetřit, aniž byste museli zásadně změnit Váš životní styl. Ale jedná se i o situace, kdy jste se rozhodli finanční zodpovědnost vštípit Vašim dětem a ty jdou, utratí kapesné během pár dní a další týden už od Vás zase potřebují peníze.

Talent

Víte, že i talent k Vám ničemu není, když vás to nebaví? Někdy však stačí změnit jen drobnosti, úhel pohledu nebo svého lektora. Příčina může být kdekoli. Ale i v případě, že se teprve vaše talenty chystáte odhalit, je koučinkové sezení tím vhodným nástrojem. Každý má na něco talent a je třeba maximálně využít svůj potenciál k vlastní spokojenosti.

Život s autistou

Toto je zvláštní sekce, kdy obdrženou odměnu za služby věnujeme na charitativní činnost. S autismem máme osobní rodinnou zkušenost, a tak víme, jak může být život s autistou náročný. Věřte ale, že může být i naplňující. Je třeba se situaci přizpůsobit, ale rozhodně se nemusíte obětovat! Pomoc nabízíme nejen formou koučinku, ale i poradenství.

Jak probíhá osobní koučování

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky
  2. Domluvíme si termín a místo vstupní bezplatné konzultace.
  3. Na našem prvním setkání Vám zodpovíme Vaše dotazy a sjednáme podmínky spolupráce.
  4. Další setkání se budeme věnovat stanovení a plnění Vašich cílů.

Kontakt na kouče a mentora

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.