Napadlo vás pro své zaměstnance uspořádat celodenní workshop či několikadenní teambuilding? Naše akce korespondují s naším zaměřením na Celostní koučink a mentoring. Nabízíme tedy akce na míru dle Vašich představ. Máte jasný cíl, nebo chcete znát potřeby Vašich zaměstnanců? Pomocí koučovacích metod, mentoringu v oblastech obchodních dovedností, personální politiky firmy, time managementu, komunikačních dovedností a motivace, atd. či názorných "her" umíme vytvořit atmosféru, kterou Vaši zaměstnanci nejlépe přijmou a budou se s chutí účastnit Vašeho záměru. 

Na příkladu již zrealizovaných akcí Vám rádi představíme naše možnosti a výsledky, které firmě jejich uspořádání přineslo.

Jak koučování ve firmě probíhá

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky.
  2. V domluveném termínu přijedeme k Vám do firmy, abychom se Vám představili a seznámili se s Vašimi představami a požadavky.
  3. Na základě získaných informací zpracujeme návrh na míru vaší společnosti.
  4. Následuje sjednání konkrétních podmínek spolupráce a její realizace.

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.