Obchdník

Potřebujete vytvořit a udržet schopný prodejní tým? Stojí za selháním obchodník, manažer týmu nebo oba? Můžeme Vám pomoci sestavit kvalitní prodejní tým jelikož máme specialistu na předvýběry zaměstnanců. V případě, že již svůj prodejní tým máte, ale nefunguje podle Vašich představ, nabízíme Vám mentoring v oblasti prodejních dovedností a komunikace a koučink pro maximální využití jejich potenciálu. Získají potřebnou jistotu při komunikaci s klientem a naučí se pracovat s překážkami, které je mohou brzdit v podání nejlepšího výkonu.

Naše služby jsou zaměřené na Komunikační dovednosti, Prodejní dovednosti a Přípravu na schůzku.

Jak koučování ve firmě probíhá

  1. Kontaktujte nás prostřednictvím vyplněného formuláře nebo telefonicky.
  2. V domluveném termínu přijedeme k Vám do firmy, abychom se Vám představili a seznámili se s Vašimi představami a požadavky.
  3. Na základě získaných informací zpracujeme návrh na míru vaší společnosti.
  4. Následuje sjednání konkrétních podmínek spolupráce a její realizace.

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.