Poukaz program
50%

Kontakt na kouče a mentora

Jak věnovat koučink jako Vánoční dárek?

Je to jednoduché. Nabízíme Vám tyto základní možnosti.

  1. Využijte naší vánoční akce na Sezení o délce 120minut, které nabízíme do konce roku 2016 za 50% jeho skutečné hodnoty. A my pro Vás připravíme Vánoční dárkový poukaz. Po Vánocích si s námi sjedná obdarovaný termín a místo tohoto sezení.
  2. Vyberete si některý z námi nabízených programů v sekci Místa a ceny koučování. A my pro Vás připravíme Vánoční dárkový poukaz právě na tento zvýhodněný program. Po Vánocích si s námi sjedná obdarovaný termín a místo vstupní konzultace. Kouzlem této možnosti je, že Vám umožní o Vánocích potěšit hned dvakrát. Více informací naleznete v sekci Neziskové aktivity.

Kromě těchto možností se můžeme dohodnout na variantě jiné, která bude nejlépe vyhovovat Vaší představě.

Na Vánoční poukaz dotiskneme text dle Vašeho přání a poukaz Vám zašleme buď poštou, nebo na Váš email. Dovolujeme si Vás upozornit, že pokud zvolíte zaslání poštou, je třeba učinit objednávku do 16. prosince!

Pro rychlé objednání

Kontaktní formulář
Sending

Snažíte se najít vánoční dárek, který by udělal radost Vašim blízkým? Víte, že by si přáli:

Být šťastnější

Změnit své životní stereotypy

Získat zdravé sebevědomí

Objevit a zúročit svůj talent

Lépe se vyrovnat s osudem

Připravit se na novou etapu svého života

Dosáhnout stanoveného cíle

Najít smysl v tom, co dělají

Naučit se porozumět sami sobě

Vyplnit si novoroční předsevzetí

Maximálně využít svůj potenciál

Pracovat na sobě

S naším Vánočním poukazem najdou pod stromečkem možnost, jak si svá přání vyplnit!

Požadavky na klienta

Pro úspěšný průběh koučovacího sezení od Vás budeme požadovat několik věcí, které je třeba dodržovat. První z nich je soustředění, bez něj se výsledků nedosahuje dobře. Samozřejmě pokud máte úspěšně projít změnou přístupu, postoje, názoru nebo chování tak, aby to nové podstatně lépe sloužilo Vašim potřebám, je třeba disciplína. Dalším požadavkem je odvaha. Odvaha dosáhnout dál než dříve, setřást strach a nebát se uspět, překonat všechny vnější překážky i překážky v nás samých.